Incepand cu data de 14 februarie pana pe 8 martie este sarbatorit cel mai frumos sentiment- IUBIREA. Din antichitate, inceputul lunii februarie era motivul unei sarbatori dedicate iubirii. Iubirea pentru cel drag noua se poate exprima oricand si la orice ora, insa in aceste zile dedicate dragostei, oamenii au tendinta de a demonstra mai profund acest sentiment.

 

Masatto te ajuta sa alegi cadoul potrivit pentru jumatatea ta

 

Florile, bomboanele, ursuletii de plus si pernele de inimioare sunt unele dintre cadourile oferite catre persoana pe care o iubim. Ele sunt un simbol al acestei luni pline de inimioare sau fluturi in stomac.

 

Masatto vine si in acest an cu un cadou inedit si unic pentru partenerul/partenera de viata care cu siguranta il va surprinde foarte placut.  Nu spunem ca florile sau ciocolata nu ar fi un cadou potrivit acestei sarbatori, insa daca dorim sa o surprindem cu adevarat si pe un termen mai lung, cu siguranta un fotoliu de masaj  de la Masatto o va surprinde. Plus de asta, va veti putea bucura amandoi de acest dar, chiar din confortul casei voastre.

 

Stim ca amandoi aveti zile pline acasa sau la locul de munca. Dupa multe ore de stat in picioare sau de mers pe jos, inevitabil apar si durerile de spate, oboseala cronica si psihica.

 

Misiunea noastra este de a te scapa de aceste momente inconfortabile, de a promova terapia printr-un masaj si sa aducem un plus de sanatate atat in societate, cat si in confortul casei tale. Tocmai de aceea am proiectat cele mai bune fotolii de masaj de pe piata.

 

Mai mult decat atat, daca va doriti un fotoliu, insa nu reusiti sa va hotarati asupra lui, va suntem alaturi cu recomandari, informatii complete, asistenta si consiliere.

 

Ce puteti gasi la noi

 

  • cel mai bun pret. Echipa noastra iti va face o oferta in functie de alegerea pe care doresti sa o faci. Mai mult decat atat, puteti opta pentru a finanta in rate, fara dobanda.
  • consultanta gratuita. Este important pentru noi daca vei primi toate informatiile de care ai nevoie pentru a putea alege produsul cel mai potrivit pentru tine sau pentru persoana potrivita. De aceea, va stam la dispozitie si ne puteti adresa orice intrebare.
  • testare in showroom. Ai posibilitatea de a testa toate produsele noastre. Avem showroom in Cluj-Napoca, Bucuresti, Timisoara, Oradea, Piatra Neamt si Sibiu. Plus, Casa Masatto, in Bucuresti, unde te vei simti efectiv ca acasa.
  • Livrare din stoc in 24 de ore. Produsul ales ajunge la tine intr-o zi.
  • Garantie 5 ani. Daca produsul dumneavoastra are o defectiune, echipa noastra va remedia problema gratuit de la 2 pana la 5 ani.
  • Transport gratuit. Echipa Masatto livreaza oriunde in tara, iar transportul este asigurat de noi.
  • Asistenta dupa achizitionare. Ne puteti contacta pentru orice intrebare, iar noi va vom ajuta.
  • Instalare si recomandari. Cand livram despachetam, instalam si va aratam pas cu pas instructiunile pentru a avea parte de un masaj cat mai placut.
  • Testare gratuita in confortul casei tale. Daca timpul tau nu iti permite sa ajungi la noi in showroom, venim noi la tine. Instalam fotoliul si ai posibilitatea sa il testezi tu si familia ta. Tu decizi daca va ramane la tine.

 

Luna iubirii este momentul cel mai oportun pentru a-ti testa imaginatia si  pentru a-ti surprinde persoana iubita cu cel mai inovativ, benefic si inedit cadou.

 

Un fotoliu de masaj facut cadou la timpul potrivit, va poate aduce nenumarate beneficii, de la confort, relaxare, inovatie, pana la sanatate, deoarece investim in permanenta schimbare si tehnologie.

 

Alege exact ce ti se potriveste, de beneficii crezi ca ai nevoie, testeaza, bucura-te de relaxare si decide pentru tine si sanatatea ta.