Faceti cunostinta cu noul nostru brand ambasador, Vlad Enachescu! Nu este totusi un nume despre care sa nu fi auzit vreodata, un nume sonor. Vlad se alatura echipei noastre ca prieten si demonstrativ ca fiind cel care a incercat, testat fotoliile noastre si se bucura de masajele divine si complexe pe care fotoliile Masatto le ofera.

O poveste inceputa din toamna acestui an

Pentru colectia lansata in perioada toamna-iarna 2020, Masatto l-a cooptat in familie si pe Vlad Enachescu. Aceasta poveste vine in completarea reusitelor noastre: anul acesta am lansat fotoliul unic prin faptul ca are incorporate doua mecanisme de masaj, nu unul ca pana acum. Pe numele sau Divina, acest fotoliu este unul din starurile cu care ne mandrim cel mai mult.

Despre tehnologia din spatele acestui fotoliu v-am detaliat pe site si in completare urmariti si acest video, relevant pentru experienta divina pe care o veti trai.

Video Divina:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/7dSr-0AaIWM” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

De asemenea, in luna octombrie a acestui an am deschis pentru publicul larg Casa Masatto, un concept revolutionar. Dincolo de a fi loc de prezentare a ceea ce noi va oferim este vorba despre locul special dedicat sa ne cunoasteti, sa va cunoastem si sa descoperiti arta masajelor, precum si experienta relaxarii, alaturi de fotoliile noastre.

Vlad Enachescu a ajuns in familia Masatto, incununand cu succes o evolutie pe care ne-am dorit-o. Masatto a devenit un nume de reper de talie internationala, recunoscut pentru tehnologia de inalta clasa incorporata in fotoliile de masaj. Iar alaturi de Vlad stim sigur ca vom fi si mai puternici! Avem nevoie de o voce puternica, un promotor al campaniei noastre, ceea ce am si gasit!

Prima misiunea in calitate de brand ambasador – descoperind Divina!

Ne tratam clientii regeste. Stiti foarte bine ca asiguram transport, chiar si pentru testare gratuita oferim transport si montaj, echipa noastra fiind pregatita sa intampine curiozitatile clientilor. Despre cum functioneaza, despre setarile ce pot fi facute, programe si tot ce tine de initierea masajelor dorite veti afla de la echipa noastra, imediat dupa montare.

Pasiti in imbratisarea calda a fotoliului. Scanarea automata este primul pas, pentru ca tehnologia din spatele fotoliului, indiferent despre care model este vorba, sa adapteze programul, ritmul la dimensiunile care trebuie. Urmeaza pozitionarea corecta – zero gravity power – si aventura poate incepe!

Vlad Enachescu a inceput povestea sa ca brand ambasador Masatto cu fotoliul nostru complex Divina – aici detalii despre cum a fost Divina intampinat si cum a decurs prima intalnire.

Pana in cele mai mici detalii punem totul la punct pentru a ramane alaturi de cel pe care il veti vedea curand drept best friend, fotoliul de masaj. Plecam deci cu ambalaje cu tot si va lasam sa savurati experienta unica a masajului complex, cand sunteti relaxati si stati in fotoliul ales.

Work from home better like never!

Vlad Enachescu a impartasit experienta sa si pe retelele sociale. Nimic nu se compara cu a lucra pe laptop si in acelasi timp a-ti lucra muschii. Sa fii complet destresat si relaxat, masat tot corpul in timp ce tu iti faci si treaba de peste zi – asta inseamna sa ai o Divina la tine acasa!

Pentru toti cei care inca au nevoie de timp sa se gandeasca propunem sa o faca cu fotoliul avut deja in casa, caci mentinem oferta de testare gratuita. Detalii aici.

Eroul povestii noastre, Vlad Enachescu va duce mai departe valorile brandului consolidat. Cu entuziasm si incredere suntem impreuna parte din familia Masatto, din care va invitam sa faceti si voi parte!